- rolovací mříže
- nůžkové mříže
- posuvné zavěšené mříže
- vjezdové brány
- garážová vrata
- průmyslová vrata
VYRÁBÍME, DODÁVÁME A MONTUJEME:
Shopping Park Brno, Rolovací mříž GA 01


 

 

 

 

 

POPIS VZORŮ VÝPLNÍ MŘÍŽÍ:
GA01
Ocelové výlisky šířky 50mm s povrchovou úpravou ZnCr, spojené středovými trubkami z Al slitiny
GA01L
Ocelové výlisky šířky 30mm s povrchovou úpravou ZnCr, spojené středovými trubkami z Al slitiny
GA02
Ocelové výlisky šířky 50 mm s povrchovou úpravou ZnCr, vymezené eloxovanými distančními trubičkami délky 50mm z Al slitiny a spojené středovými trubkami z Al slitiny.
GA02/100
Ocelové výlisky šířky 50 mm s povrchovou úpravou ZnCr, vymezené eloxovanými distančními trubičkami délky 100mm z Al slitiny a spojené středovými trubkami z Al slitiny.
GA03
Ocelové výlisky šířky 30mm s povrchovou úpravou ZnCr, vymezené eloxovanými distančními trubičkami délky 50mm z Al slitiny a spojené středovými trubkami z Al slitiny.
0GA03/100
Ocelové výlisky šířky 30mm s povrchovou úpravou ZnCr, vymezené eloxovanými distančními trubičkami délky 100mm z Al slitiny a spojené středovými trubkami z Al slitiny.
GA04
Ocelové výlisky šířky 50mm s povrchovou úpravou ZnCr, vymezené eloxovanými distančními trubičkami délky 100mm z Al slitiny a spojené středovými trubkami z Al slitiny.
GA04/100
Výstřižky z Al slitiny šířky 4mm s povrchovou úpravou eloxováním, vymezené eloxovanými distančními trubičkami délky 50mm z Al slitiny a spojené středovými trubkami z Al slitiny.
GA05
Tvarovaná kruhová ocel O 10mm, spojená ocelovými sponami, povrchová úprava galvanický ZnCr. Na přání lze dodat ve speciálním matriálovém provedení z nerezové oceli se svařovanými sponami.
GA06
Tvarovaná kruhová ocel O 8mm, spojená ocelovými sponami, povrchová úprava galvanický ZnCr. Na přání lze dodat ve speciálním matriálovém provedení z nerezové oceli se svařovanými sponami.